fbpx
  Omlouváme se, ale s ohledem na stávající situaci ohledně šíření nákazy COVID-19, dočasně pozastavujeme naši činnost. Děkujeme za pochopení, tým The Prostor.  

Zero Hero Mat vs. The Prostor

Reference 17/07/2019

Spousta z vás již určitě slyšelo o Facebookové skupině #HolkyzMarketingu (#HzM). Díky ní se nám povedlo navázat spolupráci se skvělým českým brandem, který vyrábí ekologické a hlavně kompostovatelné sáčky jako náhradu těch mikrotenových – firmou Frusack.

Hanka z Frusack do #HzM napsala s žádostí o pomoc s novým projektem Frusack. Jejich automat, nazvaný díky spolupráci dvou zero-waste firem příznačně Zero Hero Mat, si prošel od své výroby zajímavou cestu – původně se v něm totiž mělo nacházet úplně jiné zboží ne příliš zero-waste ražení – saláty v plastových boxech. Protože zamýšlený projekt se saláty v plastu zanikl, zrodil se Zero Hero Mat, automat s noblesním ekologickým posláním.

V automatu Zero Hero Mat si nyní díky iniciativě The Prostor a pronájmu ze strany obchodního domu Kotva můžete zakoupit ekologické sáčky Frusack i slaměná brčka We Straw a pomoci tak oběma firmám v šetření naší planety. Automat ve své plné kráse stojí dole v Kotvě hned u vstupu do supermarketu Albert, kde svůj potenciál využije na 100% přímo u zdroje svých ne-ekologických kolegů, mikrotenových sáčků.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí a doufáme, že takovýchto  PRO – Planet projektů bude víc a víc!

Natálie W., The Prostor

 

více o Frusack zde: https://archiv.ihned.cz/c1-66449090-ekologicke-reseni-pro-cely-svet

a We Straw zde: https://www.czechsight.cz/brcka-we-straw-od-plastu-na-slamu/

Sdílet článek
Prostor na míru