fbpx
  Omlouváme se, ale s ohledem na stávající situaci ohledně šíření nákazy COVID-19, dočasně pozastavujeme naši činnost. Děkujeme za pochopení, tým The Prostor.  

SLOU vs. THE PROSTOR

Spolupráce 26/11/2018

Těsně před začátkem léta se jeden z našich prostorů proměnil na tři dny plné udržitelnosti ve spolupráci se značkou SLOU.

Třídenní program odprezentoval komplexní možnosti eco-friendly přístupu k životu v podobě prezentací značek a projektů z oblasti módy, designu, ale i služeb, vzdělání a technologií. Účelem bylo vzbudit zájem širší veřejnosti o dlouhodobě udržitelný rozvoj a ukázat lidem praktické řešení.

Hlavním zahraničním hostem byla ikona trend-settingu, etického přístupu a inovací v oblasti textilního průmyslu, pětaosmdesátiletá Domi-nique Peclers. Kromě již tradiční Shopping a Info zóny SLOU Days uvedl nový koncept Galleries, který měl za úkol návštěvníky interaktivně zapojit, edukovat a inspirovat ve čtyřech oblastech Fashion, Beauty&Cosmetics, Zero Waste a Living. V shopping zóně bylo tentokrát možné vybírat ze seznamu více než 50 značek. Semináře,

Jejich event se pořádal v unikátním industriálním prostoru s terasou a okouzlujícím výhledem na Prahu v jedné z nejfrekventovanějších lokalit celého města. Na prostor se můžete podívat zde: Výjimečný prostor II.

Především nám bylo potěšením zprostředkovat SLOU týmu prostor, a taky doufáme, že nebyl posledním!

Zde je odkaz na video o tom jak to celé probíhalo: SLOU fashion days

Natálie Wirth, The Prostor

Sdílet článek
Prostor na míru