fbpx
  Omlouváme se, ale s ohledem na stávající situaci ohledně šíření nákazy COVID-19, dočasně pozastavujeme naši činnost. Děkujeme za pochopení, tým The Prostor.  

#pomáhámesLuxuryBags

Reference 02/01/2019

Před koncem roku 2018, se nám naskytla obrovská příležitost, podílet se na skvělém projektu ve spolupráci s nadací Taťány Gregor Brzobohaté, Krása pomoci, a největším bazarem luxusních kabelek u nás, Luxury Bags.

Jednalo se o předvánoční charitativní bazar za účelem vybrat co největší částku na pomoc osamělým seniorům ve věku 80-85 let.

Akce proběhla 6. prosince v prostoru, který jsme pro akci navrhli, a to v galerii SmetanaQ, ve 3. patře.

Exkluzivní prostor galerie na břehu Vltavy s výhledem na Petřín a Pražský hrad, který má stylově zrekonstruovaný interiér historické budovy v samém srdci Prahy, nám připadalo jako ideální místo pro tento druh akce.

Do bazaru se kromě Taťány a Luxury Bags zapojili i blogerky a známé tváře českého showbyznysu, jako např. Aňa Geislerová, Ewa Farná a i Jakub Kohák, který věnoval k prodeji několik hodinek od fanoušků, z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Během celé akce se povedlo vybrat krásných 200 tisíc korun, které zahrnují i psaníčko, které do aukce věnovala Taťána G. Brzobohatá, z dílny známého britského návrháře, Alexandra McQueena. Dražba kabelky začínala na 5- ti tisících a vydražila se za skvělých 20 tisíc korun.
Konečná částka, která se vybrala, bude oznámena na konci ledna 2019!

Natálie Wirth, The Prostor

View this post on Instagram

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ BAZAR PRO KRÁSU POMOCI BYL ÚŽASNÝ! ❤😘💋🎄🍾🥂🙋🏼‍♀ Přátelé, Vám všem, kteří jste včera dorazili a nakupovali jako diví, moc děkujeme! Děkuju všem úžasným ženám za podporu a kousky, které věnovaly ze svých šatníků. Aně, Zorce, Gábi, Jitce, Ewě… Byly jste skvělé! ❤ Děkuju i Jakubovi Kohákovi za to, že splnil slib a věnoval několik hodinek od fanoušků z pořadu @tvojetvarmaznamyhlas Jen se po nich zaprášilo! Děkuju Dominice a celému jejímu týmu z Luxury Bags a svému týmu Krásy pomoci, dát tohle dohromady během dvou týdnu byl risk, který vyšel! Protože kdo neriskuje, nic nezíská! Dáváte do toho srdce a to se pak poštěstí i téměř nereálné. Díky za tu odvahu a osobní nasazení pro dobrou věc! A ještě důležitá informace!!! Všechny zbylé věci (kterých moc nezbylo), budou ke koupi v @luxurybagsprague (Pařížská 11) až do Vánoc! Ještě jednou obrovské díky! PS: Celkový výtěžek z vánočního bazarku, který půjde na podporu nadace @krasapomoci, oznámíme po Novém roce. #pomáhámesluxurybags #krasapomoci #domabezobav

A post shared by Taťána Gregor Brzobohatá (@tatianagbrzobohata) on

Sdílet článek
Prostor na míru