fbpx
  Omlouváme se, ale s ohledem na stávající situaci ohledně šíření nákazy COVID-19, dočasně pozastavujeme naši činnost. Děkujeme za pochopení, tým The Prostor.  

Co je v Praze nového?

Zajímavosti 12/04/2019

Duben tohoto roku se stal velice produktivním hned na začátku. Otevřela se dvě skvělá místa, která nás zaujala, a my bychom se s vámi o to rádi podělili.

Každý na světě má alespoň trochu rád čokoládu a proto Orion otevřel pop-upový Ateliér s názvem ‚Orion Ateliér‘, kde si můžete vlastnoručně ozdobit čokoládu, kterou vám přímo namístě připraví čokolatiér a cukrář Martin Pokorný.

Na ozdobení zde máte na výběr například různé druhy ořechů, chilli, květy chrpy či mrazem sušené maliny. Pro ty náročnější zákazníky je zde připraven i zlatý poprašek.

Dalším zajímavým, i když ne pop-upovým, místem je nově otevřená fast foodová pizzerie 360pizza. Restauraci najdete na kulaťáku v Praze 6 a zvláštní a jedinečná je pro to, že zde nepotkáte prodavače, ale pizzu si zvolíte u vstupu připravených dotykových počítačů. Poté vám kuchař pizzu připraví do 6 minut (pozn. 6 minut = 360 vteřin).

Tento způsob prodeje je stále ještě pro spoustu zákazníku nedůvěryhodný, ale v našem případě nás to zaujalo jako ideální řešení pro pop-upy, které jsou zároveň určeny i k prodeji, kde není třeba asistenta či pokladního.

                                                                                                                                                 Natálie Wirth, The Prostor
Sdílet článek
Prostor na míru